Francisco Bores akvarell

Francisco Bores akvarell
Francisco Bores akvarell
Francisco Bores akvarell
Francisco Bores akvarell

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRANCISCO BORES (Spanien 1898-1972): stilleben med citron, akvarell, signerad Bores 57, mått innanför passepartout 16,5x22,5 cm

532197

2018-04-01