Kassaskåp Smidesbolaget Krylbo
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KASSASKÅP, 1900-talets första hälft, etikettmärkt Smidesbolaget Krylbo, imitationsmåleri, höjd ca 130, 70x65 cm
Nyckel till dörr finns att avhämta vid Utlämningen. Nycklar till inredning saknas. Smärre ytskador.
532198
2018-04-01