Kassaskåp Smidesbolaget Krylbo

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASSASKÅP, 1900-talets första hälft, etikettmärkt Smidesbolaget Krylbo, imitationsmåleri, höjd ca 130, 70x65 cm

Nyckel till dörr finns att avhämta vid Utlämningen. Nycklar till inredning saknas. Smärre ytskador.

532198

2018-04-01