Edvin Ollers vaser och fat

Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat
Edvin Ollers vaser och fat

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS, vaser, 2 st, fat, 2 st, Elme, gjuten, reliefdekor, delvis färgad glasmassa, höjd ca 12-16,5 cm

Bruksslitage och repor

532209

2018-04-01