Klubbat för:
16 000 SEK
25 000 SEK
ROGER RISBERG (1956-2011): "Eld och Flicka", monogramsignerad samt daterad på baksidan 1990, akryl på duk, ca 73x92 cm.
PROVENIENS: Galerie Bel´Art, Stockholm
532216
2018-04-16