Roger Risberg olja

Roger Risberg olja
Roger Risberg olja
Roger Risberg olja
Roger Risberg olja
Roger Risberg olja
Roger Risberg olja
Roger Risberg olja
Roger Risberg olja

Klubbat för:

16 000 SEK

25 000 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): "Eld och Flicka", monogramsignerad samt daterad på baksidan 1990, akryl på duk, ca 73x92 cm.

PROVENIENS: Galerie Bel´Art, Stockholm

532216

2018-04-16