CM Lundberg teckning

CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning
CM Lundberg teckning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CM LUNDBERG (född 1972): "Preparation", signerad och daterad CM Lundberg 05, bläck, tusch och blyerts på papper, 100x69,5 cm.

PROVENIENS: Galerie Bel´Art, Stockholm

UTSTÄLLD: CM Lundberg, Little blood tainted dream, Galerie Bel´Art, Stockholm 2005

532219

2018-04-16