CM Lundberg teckning
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CM LUNDBERG (född 1972): "Preparation", signerad och daterad CM Lundberg 05, bläck, tusch och blyerts på papper, 100x69,5 cm.
PROVENIENS: Galerie Bel´Art, Stockholm
UTSTÄLLD: CM Lundberg, Little blood tainted dream, Galerie Bel´Art, Stockholm 2005
532219
2018-04-16