Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, silver, 1960-tal, Thorvald Marthinsen, Tonsberg ( Norge), svenska importstämplar, diameter ca 14, höjd 10 cm, vikt 229 g
Botten med gravyr
532229
2018-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här