Skål silver

Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, silver, 1960-tal, Thorvald Marthinsen, Tonsberg ( Norge), svenska importstämplar, diameter ca 14, höjd 10 cm, vikt 229 g

Botten med gravyr

532229

2018-04-02