D D Neweren herrfickur i silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
D D NEWEREN, fickur, silver, England, London, omkring 1800, vitemaljerad urtavla, spindelgång, diameter innerboett 50 resp ytterboett 59 mm, nyckel medföljer
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och skador
532235
2018-04-20