D D Neweren herrfickur i silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

D D NEWEREN, fickur, silver, England, London, omkring 1800, vitemaljerad urtavla, spindelgång, diameter innerboett 50 resp ytterboett 59 mm, nyckel medföljer

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och skador

532235

2018-04-20