Grete Jalk soffa
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRETE JALK, soffa, 1950-tal, modell 118/3, France & Søn, stomme i massiv betsad bok, sits och rygg med plastklädd stålfjädertråd, original spiralfjädrar medföljer, höjd ca 80, längd ca 203 cm
Slitage, färgfläckar, fogar har delvis släppt
532239
2018-04-02