Grete Jalk soffa

Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRETE JALK, soffa, 1950-tal, modell 118/3, France & Søn, stomme i massiv betsad bok, sits och rygg med plastklädd stålfjädertråd, original spiralfjädrar medföljer, höjd ca 80, längd ca 203 cm

Slitage, färgfläckar, fogar har delvis släppt

532239

2018-04-02