Jason soffbord

Jason soffbord
Jason soffbord
Jason soffbord
Jason soffbord
Jason soffbord
Jason soffbord
Jason soffbord
Jason soffbord
Jason soffbord
Jason soffbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JASON, soffbord, 1900-talets andra hälft, Danmark, lös i skiva i teak, brickmärkt, höjd 55, 125x55 cm

Blekt ytskador

532240

2018-04-02