Dubbelkarotter nysilver

Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUBBELKAROTTER, 3 st, snarlika, nysilver, 1900-talets första hälft, dekor av pärlbård, längd ca 28,5 cm, medföljande oval skål

Bruksslitage

532242

2018-04-05