Lockkarotter nysilver

Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKKAROTTER, 1 par, nysilver, stämplar Christopher Creutz, Stockholm omkring 1900, nyrokoko, hänklar i form akantusblad, lockknopp i form av blomma, längd ca 29 cm

Bruksslitage

532243

2018-04-05