Tillbaka till katalog

Thomas Gatward Linton herrfickur i silver

Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver
Thomas Gatward Linton herrfickur i silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

THOMAS GATWARD LINTON, fickur, silver, England, London 1828, vitemaljerad urtavla, spindelgång, verknr. 44823, inner samt ytterboett stämplad IMH, diameter innerboett 50, diameter ytterboett 56,5 mm, inkl. nyckel

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

532253

Datum:

2018-04-20