Anders Widoff Interiör från Mondrians atelje (4)
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ANDERS WIDOFF (född 1953): "Interiör från Mondrians atelje" (4), signerade och daterade Widoff 88, blandteknik och akrylplast, vardera 37,5x27,5 cm.
De fyra verken är individuella och inte av konstnären avsedda som en polyptyk.
PROVENIENS:
Galleri Björn Olsson, Stockholm 1989
532260
2018-04-16