Soffa design Hans Olsen
Klubbat för:
3 200 SEK
5 000 SEK
HANS OLSEN, soffa, France & Søn, Danmark, 1960-tal, tresitsig, klädsel i svart skinn, lösa plymåer, benställning i jakaranda, sitthöjd ca 43 cm, längd ca 200 cm
Bruksslitage, Cites-intyg medföljer
532270
2018-04-05