Soffa design Hans Olsen

Soffa design Hans Olsen
Soffa design Hans Olsen
Soffa design Hans Olsen
Soffa design Hans Olsen
Soffa design Hans Olsen
Soffa design Hans Olsen
Soffa design Hans Olsen
Soffa design Hans Olsen

Klubbat för:

3 200 SEK

5 000 SEK

HANS OLSEN, soffa, France & Søn, Danmark, 1960-tal, tresitsig, klädsel i svart skinn, lösa plymåer, benställning i jakaranda, sitthöjd ca 43 cm, längd ca 200 cm

Bruksslitage, Cites-intyg medföljer

532270

2018-04-05