Fåtöljer design Hans Olsen
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS OLSEN, fåtöljer, 1 par, France & Søn, 1960-tal, klädsel i svart skinn, lösa plymåer, benställning i jakaranda, sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 83 cm
Bruksslitage, Cites-intyg medföljer
532272
2018-04-05