Fåtöljer design Hans Olsen

Fåtöljer design Hans Olsen
Fåtöljer design Hans Olsen
Fåtöljer design Hans Olsen
Fåtöljer design Hans Olsen
Fåtöljer design Hans Olsen
Fåtöljer design Hans Olsen
Fåtöljer design Hans Olsen
Fåtöljer design Hans Olsen

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS OLSEN, fåtöljer, 1 par, France & Søn, 1960-tal, klädsel i svart skinn, lösa plymåer, benställning i jakaranda, sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 83 cm

Bruksslitage, Cites-intyg medföljer

532272

2018-04-05