Grand Tour - Termometrar

Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TERMOMETRAR, Kleopatras nål, 2 dlr, snarlika, (1800-talets andra hälft), brons samt socklar i svart kalksten, höjd mellan ca 25-27 cm

Stängslet löst på den ena, nagg, åldersrelaterat slitage

532274

2018-04-12