Grand Tour - Termometrar
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TERMOMETRAR, Kleopatras nål, 2 dlr, snarlika, (1800-talets andra hälft), brons samt socklar i svart kalksten, höjd mellan ca 25-27 cm
Stängslet löst på den ena, nagg, åldersrelaterat slitage
532274
2018-04-12