Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TERMOMETRAR, 2 dlr, Vendomekolonnen, (1800-talets slut), patinerad och bronserad zink, en med sockel i svart kalksten, höjd ca 25 samt 32 cm
Åldersrelaterat slitage
532276
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här