Grand Tour - Termometrar

Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar
Grand Tour - Termometrar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TERMOMETRAR, 2 dlr, Vendomekolonnen, (1800-talets slut), patinerad och bronserad zink, en med sockel i svart kalksten, höjd ca 25 samt 32 cm

Åldersrelaterat slitage

532276

2018-04-12