Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OBELISKER, 2 dlr, Kleopatras nål, (1800/1900-tal), brons samt den ena med sockel i svart kalksten den andra i järn, höjd ca 28 cm, höjd ca 31 cm
Mindre nagg, smärre slitage
532279
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här