Grand Tour - Obelisker

Grand Tour - Obelisker
Grand Tour - Obelisker
Grand Tour - Obelisker
Grand Tour - Obelisker

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

OBELISKER, 2 dlr, Kleopatras nål, (1800/1900-tal), brons samt den ena med sockel i svart kalksten den andra i järn, höjd ca 28 cm, höjd ca 31 cm

Kuntoraportti

Mindre nagg, smärre slitage

532279

Päivämäärä:

2018-04-12