Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OBELISK, Italien, (tidigt 1900-tal), pietra dura, svart alabaster med iläggningar av mineral och bergarter, höjd ca 37 cm
Kantlagning på sockeln, nagg, smärre slitage
532281
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här