Grand Tour - Obelisk

Grand Tour - Obelisk
Grand Tour - Obelisk
Grand Tour - Obelisk
Grand Tour - Obelisk
Grand Tour - Obelisk
Grand Tour - Obelisk
Grand Tour - Obelisk
Grand Tour - Obelisk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OBELISK, Italien, (tidigt 1900-tal), pietra dura, svart alabaster med iläggningar av mineral och bergarter, höjd ca 37 cm

Kantlagning på sockeln, nagg, smärre slitage

532281

2018-04-12