Grand Tour - Modell
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MODELL av Konstantinbågen, (1800-talets andra hälft), brons på sockel av marmor (rosso levantino), samt svart alabaster, bågen är löstagbar, höjd ca 17, samt 16,5x8 cm
Fundamentet med avslag på några hörn, nagg, slitage på sockeln
532283
2018-04-12