Alain Soucasse carborundum

Alain Soucasse carborundum
Alain Soucasse carborundum

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALAIN SOUCASSE (född 1951): Komposition, signerad och daterad 86, numrerad 57/70, färgcarborundum, ca 30x22 cm

532289

2018-04-03