Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OBELISKER, 1 par, 2 dlr, Italien, (1800-talets slut), svart och vit marmor samt avtagbara klot i serpentin, höjd ca 66 cm,
Mindre nagg, åldersrelaterat slitage
532290
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här