Ulf Wahlberg färglitografier

Ulf Wahlberg färglitografier
Ulf Wahlberg färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938): (2) Skrotbilar samt landskapsmotiv, signerade Ulf Wahlberg 01, 149/295 resp. 21/295, färglitografier, 23x33 cm vardera

532292

2018-04-02