Svante Skogh fåtöljer 1 par

Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par
Svante Skogh fåtöljer 1 par

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVANTE SKOGH, fåtöljer, 1 par, 1960-tal, Ab Engens fabriker Örkelljunga, oljad ek, blå klädsel, sitthöjd 36 cm

Smärre slitage

532296

2018-04-02