Grand Tour - Termometer

Grand Tour - Termometer
Grand Tour - Termometer
Grand Tour - Termometer
Grand Tour - Termometer
Grand Tour - Termometer
Grand Tour - Termometer
Grand Tour - Termometer
Grand Tour - Termometer
Grand Tour - Termometer
Grand Tour - Termometer

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TERMOMETER (1800-tal): kolonn med korintiskt kapitäl samt en lagerkrönande Nike, brons samt sockel i svart kalksten, höjd ca 33 cm

Åldersrelaterat slitage

532300

2018-04-12