Grand Tour - Byst

Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYST föreställande Venus, (1800-tal) mörkpatinerad brons, höjd ca 23 cm, bredd ca 12 cm

Åldersrelaterat slitage

532303

2018-04-12