Esais Thorén Klippan

Esais Thorén Klippan
Esais Thorén Klippan
Esais Thorén Klippan
Esais Thorén Klippan
Esais Thorén Klippan
Esais Thorén Klippan

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): ´Klippan´, signerad Esaias Thorén, och daterad -59 till verso, olja på pannå, ca 38x46 cm

Smärre slitage

532304

2018-04-02