Axel Lind Sommarnätt Dalarö
Valmis
2018-04-02
532306
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): ´´Sommarnätt, Dalarö´´, signerad Axel Lind, olja på duk, 61x51 cm
Smärre slitage