Grand Tour - Brevpressar

Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar
Grand Tour - Brevpressar

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREVPRESSAR, 4 dlr, (1800/1900-tal), obelisk samt målning på marmorplatta föreställande kulle med ruiner från antiken, brevpressar samt obelisk i pietra dura, obelisk höjd ca 16,5, brevpressar 8,5x14, målning ca 9x13 cm

Nagg, slitage

532308

2018-04-12