Grand Tour - Brevpressar
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BREVPRESSAR, 4 dlr, (1800/1900-tal), obelisk samt målning på marmorplatta föreställande kulle med ruiner från antiken, brevpressar samt obelisk i pietra dura, obelisk höjd ca 16,5, brevpressar 8,5x14, målning ca 9x13 cm
Nagg, slitage
532308
2018-04-12