Grand Tour - Skulptur efter Canova

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKULPTUR efter Antonio Canova (1757-1822) Pauline Borghese som Venus victrix, (1800-talets slut), alabaster, höjd ca 30 samt 49x15 cm

Smärre slitage

532310

2018-04-12