Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DAKTYLIOTEK, (1800/1900-tal), gipsavgjutningar av antika gemer, 148 st fast monterade på hyllplan i trä och tyg, montagen ca 39x26 cm
Åldersrelaterat slitage
532316
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här