Grand Tour - Daktyliotek

Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek
Grand Tour - Daktyliotek

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAKTYLIOTEK, (1800/1900-tal), gipsavgjutningar av antika gemer, 148 st fast monterade på hyllplan i trä och tyg, montagen ca 39x26 cm

Åldersrelaterat slitage

532316

2018-04-12