Barskåp engelsk stil

Barskåp engelsk stil
Barskåp engelsk stil
Barskåp engelsk stil
Barskåp engelsk stil
Barskåp engelsk stil
Barskåp engelsk stil
Barskåp engelsk stil
Barskåp engelsk stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARSKÅP, engelsk stil, 1900-talets mitt, mahogny, med avtagbar bricka samt glasdörrar till nedre delen, höjd ca 74, 74x43 cm, nyckel finns

Det finns några sprickor till basen av brickan, och basen av brickan sitter sned i ramen, ompolerad, bruksslitage

532317

2018-04-02