Barskåp engelsk stil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARSKÅP, engelsk stil, 1900-talets mitt, mahogny, med avtagbar bricka samt glasdörrar till nedre delen, höjd ca 74, 74x43 cm, nyckel finns
Det finns några sprickor till basen av brickan, och basen av brickan sitter sned i ramen, ompolerad, bruksslitage
532317
2018-04-02