Åke Axelsson pallar Gärsnäs
Valmis
2018-04-02
532319
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ÅKE AXELSSON, pallar, 4 st, modell 127 för Gärsnäs, utförda i bok, stämplade och daterade undertill 1988-11-07, höjd ca 44 cm