Vassili Peshkun oljemålning

Vassili Peshkun oljemålning
Vassili Peshkun oljemålning
Vassili Peshkun oljemålning
Vassili Peshkun oljemålning
Vassili Peshkun oljemålning
Vassili Peshkun oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASSILI PESHKUN (född 1978): Kompostion med fisk, signerad och daterad Vassili Peshkun 2008, blandteknik på duk olja/collage, ca 45x50 cm

Mindre duksskada

532330

2018-04-02