Vladimir Tsarikovich oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VLADIMIR TSARIKOVICH (född 1978): Danserska, signerad Vladimir Tsarikovich, daterad a tergo 2011, olja på duk, ca 56x45 cm

532331

2018-04-02