Vladimir Tsarikovich oljemålning
2018-04-02
532331
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VLADIMIR TSARIKOVICH (född 1978): Danserska, signerad Vladimir Tsarikovich, daterad a tergo 2011, olja på duk, ca 56x45 cm