Champagnestrutar 1800-tal

Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 6 st, omkring 1800, slipad dekor, höjd 21 cm

Nagg

532348

2018-04-02