Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKSCHATULL, 1800-talets andra hälft, betsad björk, handtag i mässing, 8 flaskor, korkar delvis med silver montering, höjd 18, 17x24 cm
Slitage, en flaska senare
532353
2018-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här