Richard Björklund oljemålning
Valmis
2018-04-05
532362
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
RICHARD BJÖRKLUND (1897-1974): Interiör med syende kvinna, olja på duk, signerad, daterad 35, ca 88x65 cm