Richard Björklund oljemålning
Vollendet
2018-04-05
532362
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
RICHARD BJÖRKLUND (1897-1974): Interiör med syende kvinna, olja på duk, signerad, daterad 35, ca 88x65 cm