Anders Widoff Utan titel
Closed
2018-04-16
532366
| Sold for | 4 600 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
ANDERS WIDOFF (född 1953): "U.t. 13.12.95", 1995, signerad Widoff 13.12.95, olja på melitrace och papper, två ark, 29,5x21 cm.