Carl Malmsten vitrinskåp

Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, vitrinskåp, Undantaget, 1900-talets andra hälft, fanérat i körsbär, överskåp invändigt med 3 hyllplan i glas, underskåpet med 2 hyllplan i trä, utdragbar skiva, höjd ca 176, 96x37 cm, nyckel finns

Bruksslitage

532372

2018-04-02