Klubbat för:
6 800 SEK
8 000 SEK
ANDERS WIDOFF (född 1953): "U.t. 27.09.96", signerad och daterad Widoff 27.09.96, olja på melitrace, 2 ark, 29,5x21 cm.
UTSTÄLLD:
Charlotte Lund, Stockholm 1996
Liste, Baselmässan 1997
532374
2018-04-16