Einar Jolin akvarell
Vollendet
2018-04-03
532393
| Höchstes Gebot | 31 000 SEK |
| Schätzwert | 25 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv över Djurgårdskanalen mot Bredablick, Stockholm, signerad och daterad Einar Jolin maj 1932, akvarell, ca 34x48,5 cm