Christer Sjögren Lindshammar

Christer Sjögren Lindshammar
Christer Sjögren Lindshammar
Christer Sjögren Lindshammar
Christer Sjögren Lindshammar
Christer Sjögren Lindshammar
Christer Sjögren Lindshammar
Christer Sjögren Lindshammar
Christer Sjögren Lindshammar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTER SJÖGREN, ljusstake, glas, för Lindshammar, signerad, höjd ca 40 cm

Bottenrepor

532398

2018-04-03