Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHRISTER SJÖGREN, ljusstake, glas, för Lindshammar, signerad, höjd ca 40 cm
Bottenrepor
532398
2018-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här