Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORE STRINDBERG (1882-1968): "Bettet", skiss, signerad och daterad Tore Strindberg 1936, gips, höjd 36,5 cm
Sakdor och lagningar, lös del medföljer till Evas bakhuvud, gulnad
532404
2018-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här