Tore Strindberg väggrelief

Tore Strindberg väggrelief
Tore Strindberg väggrelief
Tore Strindberg väggrelief
Tore Strindberg väggrelief
Tore Strindberg väggrelief
Tore Strindberg väggrelief
Tore Strindberg väggrelief
Tore Strindberg väggrelief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORE STRINDBERG (1882-1968): "Bettet", skiss, signerad och daterad Tore Strindberg 1936, gips, höjd 36,5 cm

Sakdor och lagningar, lös del medföljer till Evas bakhuvud, gulnad

532404

2018-04-03