Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESERVOIRPENNOR, 9 st., bl a Osmiroid, Kritzler, Parker, Conklin, varav 3 med 14 k guldstift, 1900-tal, en grönrandig av celluloid
Bruksslitage, en med tryckt namn
532421
2018-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här